Urodzona 14 lipca 1985r. w Połczynie-Zdroju. W październiku 2004r. rozpoczęła jednolite studia magisterskie na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Szczecińskiej. Pracę dyplomową wykonywała w Zakładzie Syntezy Organicznej i Technologii Leków Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie pod kierunkiem dr hab. inż. Haliny Kwiecień. W czerwcu 2009r. ukończyła studia z wynikiem bardzo dobrym i uzyskała tytuł zawodowy magistra inżyniera technologii chemicznej, broniąc pracy pt. „Synteza i reakcje azometynowych pochodnych kwasu 2-(1-formylo-2-naftoksy)pentanowego”.

Od października 2009r. do sierpnia 2012r. była uczestniczką studiów doktoranckich na WTiICh ZUT w Szczecinie. W ich ramach, pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Zbigniewa Czecha prowadziła w Laboratorium Klejów i Materiałów Samoprzylepnych badania nad otrzymywaniem samoprzylepnych hydrożeli na bazie poliakrylanów. W tym czasie została współautorką 13 zgłoszeń patentowych i 12 publikacji naukowych o tematyce związanej z materiałami samoprzylepnymi. W marcu 2011r. została stypendystką II edycji stypendiów naukowych przyznawanych przez Prezydenta Miasta Szczecin.

Od sierpnia 2010r. do października 2011r. zdobywała doświadczenie zawodowe w firmie Pigment, gdzie na stanowisku Specjalisty ds. Badań i Rozwoju zajmowała się m.in. opracowywaniem nowych i ulepszaniem istniejących receptur dla produktów chemii budowlanej.

Projekt finansowany przez

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem